phone 510 857 765 | dzidziowelove@gmail.com | Pn - pt 8:00 - 16:00
classic +avent 330 ml.jpg
  • nowość

Avent butelka classic + 330 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Philips Avent
Cena:
32,50 zł 32.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Avent butelka classic +330 ml

Butelka dla niemowląt Classic + SCF566/17 System otworów Airflex oraz smoczek o teksturowanej powierzchni, któe zastosowano w naszych butelkach Classic +, ograniczają przerwy i dyskomfort podczas karmienia. Dzięki wbudowanemu zaworkowi antykolkowemu powietrze jest kierowane do butelki, z dala od brzuszka dziecka.

Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu

* Opracowano z myślą o uniknięciu przerw podczas karmienia

1 butelka 330 ml/11 oz

Smoczek o regulowanym wypływie

3m+

System otworów Airflex o potwierdzonym działaniu ograniczającym kolki* Nasz system otworów Airflex o potwierdzonym klinicznie działaniu został opracowany, aby ograniczyć gazy i kolki. Podczas karmienia wbudowany w smoczek zaworek zgina się i umożliwia dopływ powietrza do butelki, zapobiegając powstawaniu podciśnienia. Powietrze jest kierowane do tylnej części butelki i w niej zatrzymywane, aby pozostało z dala od brzuszka dziecka. Pomaga to ograniczyć gazy, ulewanie i odbijanie.

O 60% rzadsze rozdrażnienie w nocy* Butelka Philips Avent Classic + zmniejsza częstotliwość występowania rozdrażnienia. Dzieci karmione butelką Philips Avent Classic + były rozdrażnione w nocy o 60% rzadziej niż dzieci karmione konkurencyjną butelką antykolkową.*

Żebrowana faktura zapobiega zapadaniu się smoczka, umożliwiając nieprzerwane karmienie Kształt smoczka umożliwia bezpieczne przysysanie, a żebrowana faktura pomaga zapobiegać zapadaniu się smoczka. Dzięki temu karmienie nie wymaga przerw i jest komfortowe.

Łatwe składanie dzięki mniejszej liczbie części Nasza butelka Classic + składa się mniejszej liczby części, co ułatwia i przyspiesza składanie.

Wygodne trzymanie Wyjątkowy kształt butelki ułatwia jej trzymanie i kierowanie w dowolną stronę.

Szeroka szyjka butelki i zaokrąglone brzegi ułatwiają czyszczenie Dzięki szerokiej szyjce i zaokrąglonym brzegom czyszczenie naszej butelki jest szybsze i dokładniejsze. Łatwość czyszczenia sprzyja zachowaniu higieny podczas karmienia.

Zgodna rodzina produktów — od karmienia piersią do picia z kubka Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny!

Ta butelka nie zawiera bisfenolu A Butelka Philips Avent Classic + została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A (PP).

Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu Butelki z serii Philips Avent Classic + oferują smoczki o różnych stopniach wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka.

Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki: dla noworodków, z małą, średnią, dużą i regulowaną prędkością wypływu oraz do gęstego pokarmu. Konstrukcja zapobiegająca przeciekaniu Naszą butelkę Classic + zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu staje się ono prawdziwą przyjemnością.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl