phone 510 857 765 | dzidziowelove@gmail.com | Pn - pt 8:00 - 16:00
Skąd brać siłe na nowe wyzwania? 1

No dobra, pora na pierwszy wpis naszego bloga :) Witamy wszystkich czytających.

Pomysł na prowadzenie sklepu internetowego pojawił się, kiedy na świat przyszedł nasz skrajny wcześniak:) Ale skąd brać siły na wychowywanie dwóch córek, pracę i prowadzenie sklepu internetowego?

 "Nie, to się nie uda" - ciągle powtarzała moja żona. "Kiedy chcesz to wszystko robić? Przecież ty wiecznie jesteś zmęczony, boli Cię kręgosłup. Daj spokój"

 Kiedy Natalka wyszła ze szpitala zaczęły się wizyty u specjalistów, rehabilitacja i ciągłe myślenie co robić żeby było dobrze. 910 gram to bardzo mała waga urodzeniowa (ale o tym w kolejnych wpisach). Po kilku mniej udanych próbach rehabilitacji trafiliśmy na wspaniała kobietę, z ogromną wiedzą. Pani Agnieszka postawiła ''na nogi" naszą córkę, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Kiedy już ten mały wielki wojownik pokazał co potrafi, postanowiłem zrobić coś z moim kręgosłupem i także wybrałem się do studia BIO-REH, gdzie wpadłem pod ręce Pani Urszuli. To ona uświadomiła mnie, że nie muszę niszczyć swojego organizmu zastrzykami, tabletkami i maściami przeciwbólowymi, choć wtedy uważałem, że są to jedyne środki które mogą mi pomóc. Szybko okazało się, że niewiele trzeba, żeby móc funkcjonować bez bólu i ciągłego zmęczenia. Przełom nastąpił, gdy Pani Ula uświadomiła mnie, że ból i zwyrodnienia kręgosłupa nie są tylko i wyłącznie następstwem ciężkiej pracy. Bardzo ważne jest odżywianie bo to z pokarmu do naszego organizmu trafiają wszystkie wartości odżywcze, które budują nasz organizm. Pewno dużo razy słyszeliście określenie "jesteś tym co jesz". Problem w tym, że w dzisiejszych czasach produkty są tak przetworzone i wzbogacone o różnego rodzaje konserwanty, które nas trują to na dodatek nie dają nam tego co powinny, a jeżeli już to w niewystarczającej ilości. Dlatego bardzo ważne jest, aby w jakiś sposób uzupełnić naszą dietę o brakujące substancje odżywcze. Jaki to sposób? Ja  z Moją żoną już go poznaliśmy i  podzielimy się nim z wami w kolejnych wpisach. Dzięki niemu i oczywiście rehabilitacji nabrałem mocy, żeby zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Wtedy moja żona powiedziała " Kochanie, masz w sobie ostatnio tyle energii, może jednak otworzymy ten sklep?" I tak w końcu powstało DzidzioweLove, bo jak się ma marzenia to trzeba je spełniać ;D

  Czekajcie na kolejne nasze wpisy ;p :)

 

Komentarze do wpisu (1)

10 marca 2019

Brawo dla odważnego taty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl