phone 510 857 765 | dzidziowelove@gmail.com

Jaki prezent na chrzest kupić? Podpowiadamy, co jest modne i praktyczne!

0

Zostałeś poproszony, by zostać rodzicem chrzestnym nowo narodzonego lub starszego dziecka? Może wybierasz się na rodzinną uroczystość w charakterze gościa? Koniecznie sprawdź, jaki prezent na chrzest sprawi radość zarówno maluszkowi, jak i jego rodzicom, ułatwi opiekę nad dzieckiem i pozytywnie wpłynie na prawidłowy rozwój pociechy.

Prezent z misją – sprawdź, co kupić na chrzest!

Zastanawiając się, co będzie odpowiednie na chrzest, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Po pierwsze – maluch dostanie naprawdę dużo prezentów, w zdecydowanie różnej formie. Jeśli masz możliwość, skontaktuj się z pozostałymi gośćmi, by niepotrzebnie nie powielać upominków. Po drugie – jeśli nigdy wcześniej nie kupowałeś prezentu dla dziecka, warto poszukać inspiracji – duża maskotka albo wózek bez porozumienia z rodzicami zdecydowanie nie są dobrym pomysłem. Po trzecie – bez względu na to, co ostatecznie zdecydujesz się kupić, postaw na wysoką jakość i maksymalną funkcjonalność, Bezpieczne materiały, solidne wykonanie i możliwość wykorzystania upominku przez dłuższy czas zdecydowanie czynią go bardziej atrakcyjnym. Zatem – jaki prezent na chrzest kupić?

Upominek dla maluszka

Upominek dla najmłodszych dzieci powinien... odciążać rodziców! Możesz postawić na praktyczne akcesoria – jednak w takiej sytuacji warto skontaktować się z opiekunami malucha. Dobrym rozwiązaniem będzie wózek, krzesełko do karmienia albo fotelik samochodowy. Chcesz, by Twój upominek szczególnie się wyróżniał? Uzupełnij go dedykowanymi dodatkami – wózek – śpiworkiem, a krzesełko – zestawem naczyń.

Wybierasz się na chrzest malucha, jako znajomy rodziny albo po prostu – osoba towarzysząca? Możesz postawić na tańsze rozwiązania i sięgnąć po niebanalne akcesoria do pokoju dziecka albo po prostu – zabawki. Odpowiednie będą bujaczki, pchacze albo maty edukacyjne. Warto postawić na te, które pozytywnie wpłynął na rozwój pociechy i zajmą ją przez dłuższy czas.

Prezenty na chrzest dla starszego dziecka

Chrzczona pociecha ma roczek albo dwa latka? Akcesoria dziecięce przestają być potrzebne, a maluch coraz chętniej sięga po zabawki. Nie wiesz, jaki prezent na chrzest kupić w takiej sytuacji? Odpowiednim rozwiązaniem będą rowerki, hulajnogi albo – uwielbiane przez dzieci klocki!

Nie zapomnij o rodzeństwie!

Wybierając się na chrzest malucha, koniecznie pamiętaj o starszym albo młodszym rodzeństwie. Dziecku będzie naprawdę miło, kiedy otrzyma od Ciebie upominek. Możesz wybrać zabawkę albo akcesorium do pokoju – wszystko zależy od wieku pociechy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl